Forsiden

HBF

Medlemmer

Presentasjoner

Flyveplan

Resultater

Arkiv

Linker

Kontakt oss

 

 

 

 

Medlemsoversikt gruppe 9 av NBF.

Haugesund Brevdueforening

 

(Styret i HBF, se nederst på siden)

 

 

 

 

 

 Aktive Medlemmer:

 

Navn Adresse Postnr./Sted Telefonnr. E-Post
Austreim, Knut Egdavegen 2b 5515 Haugesund 52735875 / 48090495 kau@haugesund-sparebank.no
Berg, Rune Fjordingvegen 20 5517 Haugesund 52736040 / 48882622 runsberg@start.no
Knutsen, Jan Frakkagjerddalen 66 5563 Førresfjorden 40242497 Jan.knutsen@aibel.no / jan.knutsen1@haugnett.no
Lampe, Håkon Lyngveien 10 5550 Sveio 99404712  
Lien, Øyvind Øklandsvegen 853 5551 Auklandshamn 53741160 / 91722677 oeyvindlien@hotmail.com
Løvfall, Kjell Nauthaug 17 5518 Haugesund 90125669 kjell@lokalstarten.no
Vihovde, Leif Ståle Eikelandsvegen 24 5551 Auklandshamn 53740098 / 91993989 londo7@online.no
Våge, Jan Inge Tunvegen 14 4260 Torvastad 52839060 / 91766572 jin-va@online.no
 

 Passive Medlemmer:

 

Børseth, Trond Røysvegen 33 5545 Vormedal 52824420  
Dahle, Ivar Århaug 5 5518 Haugesund 52712728 ivaredvin@gmail.com
Dommersnes, Jan Magne Buhagen 56 5541 Kolnes 91310674 jan.magne.dommersnes@haugnett.no
Nernes, Hans Petter Postboks 173 5501 Haugesund 48019001 hp@nernes.com
Olsen, Frode Mjånessvingen 15 5551 Auklandshamn 53740211 / 99718887 frode246@hotmail.com
Schultz, Kurt Fjellmyr 13 5532 Haugesund 52713068 kurt.schultz@getmail.no
Skogland, Narve Tunvegen 5 5563 Førresfjorden 52773141 narve.skogland@haugnett.no
Velde, Georg Konrad Holmegaten 79 5523 Haugesund 52735197 georg.kr.velde@haugnett.no
Velde, Magne Henrik Visnesvegen 357 4262 Avaldsnes 52840367  
Zulpihar, Mamut John Risøensgate 127 5527 Haugesund 47143190  
 

 Juniorer:

 

Undahl, Marthe & Eline Ø.Skalderspillervegen 13b 5518 Haugesund 48078264 jund@statoil.com

 

 

 

Presentasjoner av aktive medlemmer (kommer flere etterhvert) trykk på linken under :-)

hbf/presentasjoner

 

 

 

 

Styresammensetning i Haugesund Brevdueforening,

 Gruppe 9 av NBF 2014

 

 

 

Formann

Våge, Jan Inge Tunvegen 14 4260 Torvastad 52839060 91766572

 

Sekretær

Våge, Jan Inge Tunvegen 14 4260 Torvastad 52839060 91766572

 

Kasserer

Austreim, Knut Egdavegen 2b 5515 Haugesund 52735875 48090495